Bu hizmetleri, web sitesini veya uygulamayı kullanarak, hüküm ve çerez koşullarını kabul ediyorsunuz.Daha fazla bilgi

Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Listă de prețuri
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Wilio.sk ile başarınız için beş ilke

Son değişiklik: 15.10.2019

 • 1) Müşterilere karşı dürüstlük ve yardımseverlik başarınızın temelidir

  Wilio.sk, projeleri için profesyonel yardım arayan herkes için burada. Müşteriler kime başvuracaklarını sadece mesleki uzmanlıklarına göre değil aynı zamanda kişisel tutum, istek ve sabra göre de seçerler.

  Bir teklif gönderirken, selamlama veya teşekkür gibi küçük nezaketler müşterinin sizi seçip seçmeyeceğine karar verir. Deneyimlerimizden kibir, kabalık veya isteksizliğin bir müşteriyi kazanma şansını önemli ölçüde azalttığını biliyoruz.

  Samimi, açık ve kibar iletişim, müşterinin sizi seçmekten çekinmemesini ve bunu tekrar tekrar yapmasını sağlayacaktır.

 • 2) Müşteriler göz ardı edilmekten hoşlanmazlar; iletişim bu nedenle önemlidir

  Hiçbirimiz soru sormayı sevmiyor ve cevap alamıyoruz. Bu nedenle, kibar davranışa ek olarak, müşteriler sürekli iletişim ve sorularına yanıt bekler.

  Hiçbir şey iyi bir izlenimi, üzerinde anlaşmaya varılan projenin tarihinin yaklaştığı zamandan daha hızlı bozmaz ve müşterilerle iletişim kurmayı bırakırsınız veya kararlaştırılan saatte varamadığınızda onları bilgilendirmezsiniz.

  Her şey zamanında ve doğru iletişimle her zaman çözülebilir.

 • 3) Wilio.com üzerinden iletişim sizi ve müşterilerinizi korur

  Müşteriler, Wilio.sk web sitesi ve mobil uygulama dışında kendileriyle iletişim kurmaya çalışan hizmet sağlayıcıların güvenilirliğini kontrol etmek için genellikle bizimle iletişime geçer. Böyle bir yaklaşım, müşterileri açık iletişimin ve seçim kolaylığının avantajlarından mahrum eder ve sizi yeni müşteriler çekmenize yardımcı olan olumlu yorumlar alma fırsatından mahrum bırakır.

  Bu nedenle, soruyu yanıtladıktan hemen sonra mobil uygulama ve Wilio.sk web sitesi dışında iletişim kurmaya çalışan profilleri engelliyoruz. Daima Wilio üzerinden iletişim kurun ve telefon numaranızı müşteriye göndermeyin.

  Bu şekilde, her iki tarafın da korunmasını garanti edebilir ve adil ve ciddi bir yaklaşımı tercih eden tedarikçiler ve müşteriler için kaliteli bir hizmet sağlayabiliriz.

 • 4) İyi bir izlenim ve kaliteli hizmet size daha fazla müşteri getirecek

  Bir hizmet veren seçerken müşteriler, kararlarını diğer müşterilerin fiyatlarına ve değerlendirmelerine göre verir. Olumlu incelemeler ve kibar iletişim, bir müşteri birkaç benzer teklif arasından seçim yaptığında çok önemlidir. Olumlu bir inceleme almak zordur. Profesyonelce yapılan işler yeterli değildir.

  Bu nedenle, tprojeye hazırlanarak iyi bir izlenim bırakmaya çalışın - gerekli tüm araçları getirin, giysilerinizin temiz olduğundan emin olun ve dağınıklık bırakmayın, ancak arkasını temizleyin.t

  Bu küçük şeyler bir araya gelerek itibarınızı arttırır ve size rekabette önemli bir avantaj sağlar.

 • 5) İncelemeler önemlidir, müşteriler onlara güvenir

  Müşterilerden aldığınız yorumlar, sunduğunuz hizmetleri arayan herkes için sizi güvenilir kılar.

  Profilinizde görebilecekleri yorumlar, işinizi iyi yaptığınız konusunda müşterilere güven verir. Kibar davranış, sürekli iletişim ve kaliteli çalışma, olumlu geri bildirimler alacağınızı garanti eder.

  Zeki iseniz ve gerçekten birinci sınıf bir iş sunuyorsanız, olumlu eleştiriler, kendini kanıtlamış ve kaliteli bir sağlayıcının ödülünü ve her şeyden önce daha fazla müşteri ve daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır.