Yüzme dersleri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin
220 Servis hizmet veren
Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin

Neden Wilio?

Wilio, bölgenizde yer alan kaliteli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır.

Wilio, neredeyse her türlü hizmet veya ustalık için nitelikli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır. Wilio'yu ücretsiz deneyin.

27 638profesyonel
50 983tamamlanmış projeler
4,8 / 5uzmanlarımızın ortalama puanı
199 720 uygulama indirmeleri

Willo nasıl çalışır?

Projenizi Listeleyin

Ne tür bir hizmete ihtiyacınız olduğuna dair birkaç soruyu yanıtlayın.

En iyi uzmanlarla iletişime geçeceğiz

İhtiyaçlarınıza en uygun uzmanları bulacağız.

En iyi teklifi seçin

Farklı teklifleri karşılaştırın ve en çok oy alan uzmanlar arasından seçim yapın.

Projenizi Listeleyin

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Ne bilmeliyim

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden bir yüzme eğitmeni Wilio üzerinden talep edilmeli?

Sporun ve özellikle yüzmenin insan sağlığı açısından önemi tartışılmaz. Yüzme, yalnızca hastalıkları önlemede ve optimal sağlığı korumada rol oynamakla kalmaz, aynı zamanda fiziksel ve zihinsel durumun, dayanıklılığın ve olumsuz çevresel etkilere karşı direncin korunmasına da yardımcı olur. En az riskli sporlardan biridir. Ayrıca yüzme, en küçüğünden en büyüğüne kadar her birey için uygun bir aktivitedir. Ancak yüzmek herkese doğal gelmez. Çocuklara bakan ve onlara yüzmeyi öğretmek isteyen bir ebeveyn iseniz, Wilio'da kolayca bir yüzme eğitmeni bulabilirsiniz. Yüzme eğitmeni aradığınız sorguyu girin, kimin için tasarlandığını, dersin ne sıklıkta yapılması gerektiğini açıklayın ve sistemimiz bunu bölgenizdeki yüzme eğitmenlerine gönderecek ve yakında aralarından seçim yapabileceğiniz ilgili teklifleri almaya başlayacaksınız.

Özel yüzme dersleri için özel havuza ihtiyacım var mı?

Kendi havuzunuza erişimin faydaları olsa da gerekli değildir. Bazı eğitmenler, kullanmayı sevdikleri favori havuzlarına sahip olacak veya halka açık herhangi bir havuzu kullanmayı ayarlayabilirsiniz.

Bir yüzme eğitmeni hangi niteliklere sahip olmalıdır?

Resmi bir eğitim olmadan harika bir eğitmen olmak mümkün olsa da, ulusal olarak tanınan yüzme eğitmeni kursları vardır. Cankurtaran, veya dalgıç olmak gibi daha profesyonel bir yüzme hedefiniz varsa, eğitmeniniz uygun kursu almalıdır. Dersler bir çocuk için yapılıyorsa, çocuklarla çalışırken bir eğitmen aramak iyi bir fikirdir.

Çocuğum yüzme derslerine ne kadar küçükken başlayabilir?

Bebekler yeni doğanlar olarak suya girmeye başlayabilirler, ancak çoğu zaman altı aylıkken bebek havuzundaki derslerle başlarlar. Doğum izninin hoş bir çeşitlendirmesidir. Tatlı su havuzlarına ek olarak, tuzlu su kursları bile var.

Yüzmeyi öğrenmek ne kadar sürer?

Tamamen hırsınıza ve bir dizi kişisel faktöre bağlıdır. İki kişi aynı hızda öğrenmez, ancak normal ve daha sık derslerle işleri hızlandırabilirsiniz (örneğin, haftada bir yerine haftada iki kez). Sudan korkan bir çocuğun yüzmeye başlaması, etrafa sıçramayı seven birine göre daha uzun sürer, ancak kazanacağı yüzme becerileri ona hayatı boyunca hizmet edecektir.

Yüzme derslerini ne zaman bırakmalıyım?

Su güvenliği dersleri alıyorsanız havuzda ve özellikle denizde her zaman bir risk olduğunun farkında olmanız önemlidir. Bununla birlikte, iyi bir kural, dersten vazgeçmeden önce yardım almadan 100 metre yüzebilmeniz gerektiğidir.

Bir yüzme eğitmeninin maliyeti nedir?

Yüzme derslerinin ortalama maliyeti 10-15 Euro civarındadır. Ancak suda güvende olmak için birden fazla derse ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Bir yüzme hocasından ne beklenir?

Yüzme dersleri sizin veya çocuklarınızın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Çocuğunuz daha önce hiç suya girmemiş ise ve yarışlarda yarışmasını istiyorsanız, Wilio'nun ihtiyaçlarınıza uygun her seviyeden yüzme eğitmenleri vardır. Wilio'da ne istediğinizi ana hatlarıyla çizdiğiniz anda, birkaç eğitmenle konuşabilir ve hedeflerinize en uygun olanı bulabilirsiniz. Size bir ders müfredatı ve gitmek istediğiniz yere ulaşmak için kaç derse ihtiyacınız olduğuna dair kabaca bir fikir verebilirler. Unutmayın, üzerinde anlaştığınız fiyat sadece eğitmenin zamanı içindir. Halka açık bir yüzme havuzu kullanmanız veya özel ekipman (mayo, gözlük, yüzme) satın almanız gerekiyorsa, bu maliyetler görevin bütçesini aşacaktır.

Hizmetler

Çocuklar için yüzme dersleri

Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun gelişimi sizin için en önemli şeylerden biridir. Aynı zamanda yüzebileceği anlamına gelir. Çocuklar için yüzme dersleri, çocuklarınızı su dünyasıyla tanıştıracak ve onlara bu dünyada çevik olmayı ve kendilerini güvende hissetmeyi öğretecektir. Yeni yürümeye başlayan çocuklardan okul çağındaki çocuklara kadar, yüzme yardımcılarını kullanmalarına ve bağımsız olarak yüzmelerine olanak tanıyan suda dersler hazırlamak mümkündür. Küçük bebekler için grup derslerinin de havuzda kalmanızı gerektirdiğini unutmayın.

Yetişkinler için yüzme dersleri

Tüm yetişkinler gençken yüzmeyi öğrenmedi, ancak öğrenmek için asla geç değildir. Sağlığınız için faydalı olacak ve aynı zamanda boş zamanlarınızı çeşitlendirebileceksiniz. Nitelikli bir eğitmenle yapacağınız birkaç ders, korkunun üstesinden gelmenize ve temel hareketleri ve nefes alma tekniklerini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Rekabetçi yüzme eğitimi

Çocuğunuz yüzmeye büyük ilgi gösterdiyse ve rekabetçiyse, rekabetçi yüzme deneyimi olan deneyimli bir yüzme eğitmeni tutmanız tavsiye edilir. Böyle profesyonel bir eğitmen, yüzme tekniklerini yeniden yapılandırabilecek, profesyonel unsurları uygulayabilecek (su altı dönüşleri gibi) ve havuzun dışında bir eğitim planı oluşturabilecektir.

Cankurtaran kursları

Biri ne kadar iyi yüzebilirse yüzsün, her zaman bir kaza riski vardır. Bir insanı suda kurtarmanın doğru yollarını bilmek hayat kurtarabilir. Ek olarak, cankurtaran olmak birçok öğrenci için çok eğlenceli ve faydalı bir yarı zamanlı iş olabilir. Cankurtaran kursları onlar için tasarlanmıştır ve başarıyla tamamlandıktan sonra bir cankurtaran sertifikası da verir.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için

App Store
Google Play
AppGallery
Kazanmaya başlayınWilio'daki projenin ortalama değeri 20 000 TL.