Yemek pişirme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin
2641 Servis hizmet veren
Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin

Neden Wilio?

Wilio, bölgenizde yer alan kaliteli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır.

Wilio, neredeyse her türlü hizmet veya ustalık için nitelikli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır. Wilio'yu ücretsiz deneyin.

27 638profesyonel
50 983tamamlanmış projeler
4,8 / 5uzmanlarımızın ortalama puanı
199 720 uygulama indirmeleri

Willo nasıl çalışır?

Projenizi Listeleyin

Ne tür bir hizmete ihtiyacınız olduğuna dair birkaç soruyu yanıtlayın.

En iyi uzmanlarla iletişime geçeceğiz

İhtiyaçlarınıza en uygun uzmanları bulacağız.

En iyi teklifi seçin

Farklı teklifleri karşılaştırın ve en çok oy alan uzmanlar arasından seçim yapın.

Projenizi Listeleyin

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Ne bilmeliyim

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenilir şefler mi arıyorsunuz? Onları Wilio'da bulabilirsin

Yemek yapmak, herkesin bir şekilde ustalaştığı bir beceridir. Ancak bu mutfak sanatının ustası olmak bir ömür sürer. Yeteneği bizimle keşfedebilir ve geliştirmek için alan yaratabilirsiniz. Büyük bir etkinlik için şef arayan bir yemek şirketi misiniz? Güvenilir bir çalışan bulmak için kısa vadeli yardıma ihtiyaç duyan bir restoran mısınız? Yoksa yıl dönümünüzü kutlamak için özel bir şefin hizmetlerini arayan umutsuz bir romantik misiniz? Artık çok sayıda yeteneğe erişebilirsiniz, tek bir düğmeyi tıklamanız yeterlidir. İdeal adayınızla bağlantı kurmak için sizden neye ihtiyacınız olduğunu bildirmenizi istiyoruz? Bize bir şeften neye ihtiyacınız olduğunu ve mali bütçenizi söyleyin. Bu bilgilere dayanarak, sizin için en uygun olanları seçeceğiz ve doğrudan mevcut şeflerden teklifler almaya başlayacaksınız. Kesinlikle dağ fare doğurmayacak. Her ustanın profili, önceki çalışmaların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir, böylece seçtiğiniz kişinin gereksinimlerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca performansını geriye dönük olarak da değerlendirebilirsiniz. O halde ne bekliyorsunuz? Bugün ücretsiz bir teklif alın!

Profesyonel bir aşçı ne yapar?

Profesyonel şefler genellikle bu alanda uzun bir deneyime veya gerekli niteliklere sahiptir. Ticari bir ortamda, kişisel bir şef olarak sizinle birlikte yemek hazırlamak ve mutfağı düzgün bir şekilde işletmek için ödeme alırlar veya evde kendi mutfaklarından çalışabilirler.

Bazı şefler farklı yemek pişirme türlerinde uzmanlaşır mı?

Evet. Çoğu şefin uzmanlığı vardır. Bazıları pişirme ustasıdır, diğerleri deniz ürünlerinden korkmaz, diğerleri glütensiz mutfak veya vegan yemekler veya belirli dünya mutfaklarında uzmandır.

Profesyonel bir şefin herhangi bir niteliğe ihtiyacı var mı?

Herhangi bir mesleki yeterliliğe sahip olmaları gerekmez. Bununla birlikte, profesyonel aşçıların sertifika sahibi olması veya profesyonel bir mutfakta uzun yıllar iş tecrübesine sahip olması yaygındır.

Neden özel bir profesyonel aşçı tutmalısınız?

Profesyonel bir aşçı, evinizin rahatlığında, bir restoranda alacağınız kadar kaliteli bir yemek hazırlayacaktır. Bir profesyonele emanet ederseniz, arkadaşlarla akşam yemeği artık bir cehennem olmak zorunda değil. Bu, misafirlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi ve sonrasındaki temizliği en aza indirmenizi sağlar.

Kişisel şefime herhangi bir malzeme, alet veya ekipman sağlamam gerekiyor mu?

Şefinizin sizin için mi yoksa sizinle birlikte mi yemek hazırladığına bağlıdır. Genellikle şefler, ihtiyaç duydukları özel aletlerle birlikte size tüm malzemeleri getirir. Ancak tabak, kaşık ve çatal vb. malzemelerinizi kullanabilirler.

Bir aşçı tutmanın maliyeti nedir?

Profesyonel veya kişisel bir aşçı için ücret, eğer onu Wilio aracılığıyla işe alırsanız, genellikle 60 - 85 € arasındadır. Ancak, daha fazla personele ihtiyaç duyulması, malzemeler için daha yüksek maliyetler veya daha uzun pişirme süreleri gibi özel gereksinimler durumunda miktar değişebilir.

Yemek pişirme hizmetleri neler içerir?

Çeşitli durumlar için farklı yemek türleri yapmak için bir şef kiralayabilirsiniz. Kendi mutfağınızda yemek hazırlamayı tercih edebilirsiniz yada şef size hazır kreasyonlar getirecektir. Hammadde alımından temizliğe kadar her şeyle de ilgilenecek.

Hizmetler

Ev yemeği

Anneniz gibi evde yemek pişirmek ister misin? Ev aşçınızla haftada birkaç kez sizin için yemek pişireceği düzenli hizmetler alabilirsiniz. Elbette, yalnızca bir kerelik veya ara sıra yardım ayarlamak sizin tercihinizdir. Özel şefiniz sizi düşünüyor. Yiyecek tahammülsüzlüğünüz olup olmadığını kontrol edin. Hangi öğünleri yemeniz gerektiğini ve aksine hangisinden kaçınmanız gerektiğini öğreneceklerdir. Ayrıca hangi cihaz ve ekipmanları kullanabileceğini de kontrol edecek. Genellikle menülerini önceden planlar, malzemeleri satın alır ve mutfağı temizler. Kısacası, bir restoran, ama evde!

Kişisel şef

En iyi arkadaşınızı doğum günü partisi için harika bir pasta ile şaşırtmak ister misiniz? Yoksa kahvenize tatlı bir şeyler getirme sırası sizde mi? Pasta, bisküvi veya başka bir şey yapmak için bir şef kiralayın. Size kaç kişi için yemek pişireceğinizi, zevklerin tercihlerini ve istediğiniz özel dekorasyonları soracak. Şefimiz bitmiş ürünü kararlaştırılan zamanda evinize veya ofisinize teslim edecektir.

Akşam yemeği için şef

Arkadaşlarla planlı bir ev yemeği için neden bir şef tutmuyorsunuz? Bu hazırlıkların stresinden kurtulun! Profesyonel şefiniz konuk sayısını, gerekli yemekleri ve etkinlik türünü doğrulamak için sizinle iletişime geçecektir. Genellikle yiyeceklerin çoğunu etkinlik alanında hazırlar ve bittiğinde mutfağı temizler.

Özel gereksinimleri olan mutfak

Paleo, vejeteryan, vegan veya glütensiz bir akşam yemeği için yemeğe ihtiyacınız var mı? Bu özel diyetler yemek hazırlarken zor olabilir. Neyse ki birçok şef, gıda intoleransları, özel diyetler ve alerjiler gibi çeşitli gereksinimler konusunda deneyime sahiptir. İşe alınmış bir şefle, uygun tarifleri ve malzemeleri seçecek ve başlamadan önce tüm diyet gereksinimlerinizi onaylayacaksınız. Aile üyeleriniz veya parti katılımcılarınız için alternatif yemekler hazırlarken çok dikkatli olacaktır.

Yiyecek hazırlama ve planlama

Çeşitli yiyecekler mi yemek istiyorsunuz, ancak sonunda her ay "yaptığınız" beş öğünle bitiyor mu? Neden bu hafta yemek hazırlaması için bir şef tutmuyorsunuz? Kişisel şefiniz sizinle kaç öğün yemek istediğinizi, kişi sayısını ve tercihlerinizi tartışacaktır. Saklanması kolay ve tadı taze olan veya ısıtıldığında mükemmel olan yemekleri seçer. Ya mutfağınızda yemek hazırlayacaklar ya da kendi mutfaklarında hazırlayacaklar ve bitmiş yemekleri size paketlenmiş ve buzdolabında veya dondurucuda saklamanız için hazır olarak teslim edecekler.

Pişirme saatleri

Harika bir şeyi nasıl pişireceğinizi öğrenmek mi yoksa repertuarınızı yeni bir mutfakla genişletmek mi istiyorsunuz? Evde yemek pişirme dersleri vermesi için kişisel bir şef talep edebilirsiniz. Sadece yeni bir şeyler öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda eğleneceksiniz. Şefiniz pişirme planını, tarifleri ve gerekli tüm malzemeleri planlar. Mutfak için gereken her şeyi hazırlayacak ve etkinlikten sonra her şeyi tekrar toplayacak, böylece size temizlik kalmayacak.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için

App Store
Google Play
AppGallery
Kazanmaya başlayınWilio'daki projenin ortalama değeri 20 000 TL.