Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Listă de prețuri
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Tugay

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Yarı Zamanlı İşler ve Çalışma

Yarı Zamanlı İşler ve Çalışma kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sağlayıcılar

En iyi sağlayıcılar: Yarı Zamanlı İşler ve Çalışma

Hizmetler

Temizlik ve bakım
Rutin geçici çalışma, temizlik, özellikle inşaat işinin tamamlanmasının ardından inşaat sahasının temizlenmesini içerir. Daha büyük artıkları bir tırmık ve kürekle temizlemeye başlarlar ve arabaya yüklerler. Daha sonra, inşaat sahasını süpürürler ve buradaki kiri ve tozu temizlerler. Son olarak, iç veya dış olmalarına bağlı olarak yüzeyi süpürerek tüm uygun yüzeyleri yüksek basınçlı bir temizleyici ile yıkayabilirler. Geride kalan leke ve harçlara özel dikkat gösterilmelidir.
Yardım
Yarı zamanlı çalışanların ruhsat alması gerekmese de, genellikle profesyonel işçilere sıhhi tesisat, marangozluk ve inşaat işlerinde yardımcı olurlar. Marangozlar veya inşaatçılar, eski yapıların kaldırılması, ahşabın kaldırılması, destek çerçevesi ve yardım gerektiren diğer görevler konusunda yardım sağlayabilir. Kurulumcuların temizlik, boruları taşıma ve parçaları kaldırma konusunda yardıma ihtiyacı olabilir. Her durumda, lisanslı profesyonel, geçici işçinin işini denetleyecek ve güvenli ve yüksek düzeyde yapılmasını sağlayacaktır.
Kazı ve çukur kazma
Yardımcı işler genellikle kazma ile ilişkilidir - özellikle manuel. Geçici işçi, bir kürek ve diğer gerekli aletleri kullanacaktır. Çitler için delikler kazmaya, drenaj için kanallar kazmaya, peyzaj için hazır olan toprağı düzleştirmeye yardımcı olabilir.
Taşıma ve yükleme
Geçici çalışanınız, malzemeleri bir yerden başka bir yere taşımanıza veya bir kamyon veya römorka yüklemenize yardımcı olabilir. Bu malzemeler arasında toprak, çakıl, tahta, ahşap, tuğla, kaldırım, bahçe atıkları, oluklu mukavva, kayalar, bitkiler ve hatta mobilyalar bulunabilir. Belirli işe bağlı olarak, kürekler, çatallar, tekerlekli arabalar ve eldivenler gibi farklı aletlerin bir kombinasyonunu kullanacaklar.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla geçici bir işçi işe almalı?
İnşaat veya ev işleri için yardıma ihtiyacınız var mı? Wilio'da yarı zamanlı bir işçi talep edin, o işinizde size bir gülümseme ile yardımcı olacaktır. Yerel geçici işçiler, atıkların, tuğlaların ve diğer malzemelerin kaldırılmasına yardımcı olabilir. Veya bahçe, temizlik, kazma, bakım ve diğer işler gibi evdeki çeşitli işler hakkındaki talimatlarınıza göre çalışabilirler. Görev ne olursa olsun, geçici işçiler en kısa sürede dinlenebilmeniz için görevi daha kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Wilio'da, çeşitli yardımcı işler için bölgenizden birçok istekli geçici işçi bulacaksınız. Basitçe yapmanız gereken işi ve ne zaman yapmanız gerektiğini açıklayın. Verilen iş için en uygun yarı zamanlı çalışanı seçebileceğiniz teklifler alacaksınız.
Yarı zamanlı çalışan kimdir?
Yarı zamanlı işçi, özellikle zorlu fiziksel işlerde çeşitli görevleri yerine getirmede yardım sağlayan yardımcı bir çalışandır. Görevlerin çoğu temel becerileri içerir ve genellikle dışarıda gerçekleştirilir, ancak bazı işler kapalı alanda olabilir veya nakliye gerektirebilir.
Yarı zamanlı bir çalışanın görevleri nelerdir?
Yarı zamanlı bir işçinin görevleri, üst düzey ustabaşının talimatlarına göre işi bitirmeyi içerir. Bunlar genellikle kaldırma, taşıma, kazma ve temizlemenin bir kombinasyonu olan işlerdir.
Geçici işçiler için en yaygın görevler nelerdir?
Ortak yardımcı işçilik işleri, zanaatkarlar tarafından yapılan temizlik, yardımcı inşaat veya yenileme - onarım işlerini içerir. Ayrıca kazılarda, çitlerin döşenmesinde veya bahçenin bakımında yardımcı olması için geçici bir işçi tutmak da yaygındır.
Yarı zamanlı çalışanlar gerekli niteliklere sahip mi?
Hayır. Yardımcı iş görevleri, herhangi bir ileri beceri veya nitelik gerektirmez. Ancak, geçici işçiniz marangozluk, doğrama veya sıhhi tesisat gibi bir işi bitirmiş olabilir.
Çalışanlarım için araç tedarik etmem gerekecek mi?
Geçici işçiler için çalışma araçlarının çoğu, onları talep eden bir usta tarafından sağlanır. Bununla birlikte, bazı işçilerin kendi çalışma aletleri vardır (bunların kullanımı fiyata yansır), bu nedenle önceden kontrol etmek ve en iyi yol üzerinde anlaşmak her zaman daha iyidir.
Yarı zamanlı bir çalışanı işe almanın maliyeti nedir?
Kural olarak, yardımcı işler için 4 - 6 € / saat ile geçici bir işçi kiralayabilirsiniz. Fiyat, işin türüne, çalışılan saat sayısına ve konuma bağlı olacaktır.
Yarı zamanlı bir çalışanın işi neleri içerir?
Geçici işçiler, çeşitli bakım ve çalışma faaliyetlerinde vasıflıdır. Birçoğu bir alanda (marangoz, duvarcı, tesisatçı gibi) belirli becerilere sahip profesyonel bir geçmişe sahipken, diğerleri onlardan istediğiniz herhangi bir şey üzerinde talimatlarınıza göre çalışmaktan mutluluk duyar.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için