Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Listă de prețuri
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Teras Fayans

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Teras Fayansları

Teras Fayansları kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.
Ayrıca bakınız Teras Fayansları fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sağlayıcılar

En iyi sağlayıcılar: Teras Fayansları

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsunu

Teras için zemin seçiyoruz

Bir ev tasarlarken, sadece iç mekanın neye benzeyeceğine dikkat etmemelisiniz. Dış cephenin görünümü daha az önemli değil. Sonuçta, kim güzel ve keyifli bir terasta sabah kahvesinin tadını çıkarmak istemez ki? Ancak teras için de doğru fayansları seçmelisiniz. Peki nasıl yapılır?

Sadece estetiğe bakmayın

Teras için fayans seçerken, kesinlikle sadece görünümüne değil, her şeyden önce işlevselliğine de bakmalısınız. Teras karoları, bir süre sonra değiştirmeye gerek kalmadan aşırı hava koşullarına bile dayanacak şekilde kesinlikle güçlü ve son derece dayanıklı olmalıdır. Ayrıca kaymaz bir yüzeye sahip olduklarından emin olmalısınız. Bu, özellikle yaşlılar ve çocuklar tarafından takdir edilecektir, ancak yağmur veya çiyden sonra herkes tarafından takdir edilecektir.

Ancak, ayarlaması gerekir

Teras için zemin döşemeyi seçerken, kalitesinin tüm gereksinimlerini bir önemli şeyle uyumlu hale getirmek gerekir. İdeal olarak kullanılan malzemelere ve evin genel karakterine bağlı olarak çevredeki ortama uymalıdır.

Terasın amacı da size seçiminiz hakkında çok şey söyleyecektir.

Veranda karolarını seçerken aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer şey, üzerinde ne yapacağınızdır. Üzerine kahve içer misin? Ya da ızgara mı? Yoksa yaratıcı bir atölye olarak mı kullanıyorsunuz? Bunların hepsi, cevaplayarak teras karoları üzerindeki minimum talepleri öğreneceğiniz sorulardır.

Ancak genel olarak su geçirmez, yürüme darbelerine dayanıklı, ağır ağırlıklara (masa, çiçek saksıları vb.), Isı şokuna dayanıklı, kaymaz, minimum bakımla temizlenmesi kolay olmalıdır. Düşük bir kırılma indisine (ışık) sahip olmaları ve bu da üretilen ısı miktarını azaltıp kaplama yüzeyinin sıcak olmaması durumunda da bunu takdir edeceksiniz.

Malzemenin önemi unutulmamalı

Teras zemin döşeme ile karşılanması gereken çok sayıda faktöre rağmen, dış mekanlar için de uygun olan bol miktarda malzeme bulunmaktadır. Ve böylece porselen, taş ocağı, arduvaz veya taş seçeneklerine sahipsiniz. Ancak, seçim yapabilmeniz için size kısa ve öz bir malzeme "penceresi" boyunca rehberlik edeceğiz.

Porselen karolar

Porselen karolar dış mekanlar için tasarlanmıştır. Bunun nedeni, aşırı yüksek sıcaklıklarda yanmamalarının yanı sıra, soğuk aylarda donmayı önleyebilmeleri ve güçlü sıcaklıkta çatlamaya direnebilmeleridir. Küflenmeye ve renk bozulmasına karşı dayanıklılığı sayesinde, parlak yeni bir görünümü bu kadar çabuk kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu karoları piyasada çeşitli renk, boyut ve dokularda bulacaksınız. Bazı dokular gerçek taştan bile ayırt edilemez.

Taş ocağı fayansları

Daha geleneksel bir şekilde zemin döşemek istiyorsanız, taş ocağı fayansları doğru seçim olacaktır. Doğal kilden yapılmıştır, bu da onları son derece yoğun ve dayanıklı kılar. Bu zeminin en büyük elemente bile dayanacağından ve yine de iyi görüneceğinden emin olabilirsiniz. Eşsiz bir Akdeniz izlenimi uyandıran doğal olarak derin, topraksı kırmızımsı bir renge sahiptir. Bu kaldırımın çeşitli şekilleri, ilginç ve göz alıcı desenler oluşturmanıza olanak tanır.

Kayrak fayanslar

Rustik veya çağdaş, geleneksel veya modern. Arduvaz karoları, dış cepheniz ne olursa olsun her zevke hitap edecek şekilde görünür. İlk bakışta, arduvaz karoların yüzeyi düzensiz görünür. Bu sayede bu zemin doğal ve organik bir izlenime sahiptir.

Aynı zamanda sürdürmenin daha zor olduğu söylenmelidir. Kayrak doğal olarak yoğun bir malzeme olmasına rağmen, dona en iyi şekilde dayanmaz ve uygun şekilde kapatılmazsa kolayca çizilebilir ve çeşitli kirleri ve yağları emebilir. Ancak, derhal cesaretinizin kırılmasına gerek yoktur. Tek yapmanız gereken, yüksek kaliteli bir doğal taş temizleyicisi kullanmaktır.

Taş fayans

Taş, binlerce yıldır yapı malzemesi olarak kullanılmaktadır ve bugün hala popülerdir. Yüzey işlemesi ona olağanüstü bir çekicilik ve doğal olarak kaymaz bir yüzey sağladığından şaşmamalı. Arduvaz ve taşta olduğu gibi, daha fazla özen ve bakım gerekir.

Teras için fayans seçmek ilk bakışta kolay görünmeyebilir, ancak fayanslardan ne beklediğinizi ve ne istediğinizi önceden netleştirirseniz, bu kadar zor bir iş olmayabilir.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için