Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Listă de prețuri
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Temizlik

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.
Ayrıca bakınız Temizlik Hizmetleri fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sağlayıcılar

En iyi sağlayıcılar: Temizlik Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Bir temizlikçi hangi becerilere sahiptir?
Yetenekli bir temizlikçi, temizliğini olabildiğince verimli çalışacak ve her şeyi işe ayırdığı zamanda yönetecek şekilde planlayabilir. Temizlikçiler genellikle birkaç şeyi aynı anda yapar, çamaşır makinesini veya bulaşık makinesini çalıştırır, bu sırada mutfaktaki çok kirli nesneleri toplar ve süpürürler veya bu arada banyoyu temizlerler. Temizleyici, kökleşmiş kirleri veya ulaşılması zor yerleri bile nasıl düzgün bir şekilde temizleyeceğini bilir. Ayrıca her şeyin iyice temizlenmesini sağlamak için hangi araçların kullanılması gerektiğini de bilir.
İyi bir temizlikçiyi nasıl bulurum?
Wilio üzerinden bir talep oluşturmak, bölgenizde yetenekli ve istekli bir temizlikçi bulmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Wilio, zamanınıza uyum sağlayabilen ve gömlek ütülemek, camları yıkamak ve daha fazlası gibi ihtiyacınız olan tüm işleri yapan bir temizlikçi bulmanıza yardımcı olacaktır.
Bir temizlikçi ne tür bir iş yapar?
Temizlik genellikle tüm odalarda toz alma, vakumlama ve yerlerin temizlenmesini içerir. Aynalar, tuvaletler, duşlar ve küvetler dahil olmak üzere banyoları temizlemek. Tezgah, perde, lavabo ve dolap kapakları dahil olmak üzere mutfağın temizlenmesi. Kapı, fayans, pencere pervazları, aynalar, cam yüzeyler ve dekorasyonların temizlenmesi ve silinmesi. Ayrıca pencere yıkama, perde ve örtü yıkama ve asma, ütüleme gibi diğer hizmetleri de düzenleyebilirsiniz.
Ne sıklıkla temizlenmeli?
Çoğu zaman, müşteriler iki haftada bir düzenli temizlik talep eder. Evde evcil hayvanınız, küçük çocuklarınız varsa veya sadece daha sık temizlik yapmanız gerekiyorsa, haftalık bir program üzerinde de anlaşabilirsiniz.
Temizlik ürünleri sağlamam gerekiyor mu?
Temizlikçiyle temizlik ürünlerini kendisi mi getireceği yoksa sizinkini mi kullanacağı konusunu önceden kararlaştırmanızı öneririz. Temizleyici, özel temizlik maddelerinin gerekli olabileceği kendi özel makinelerini kullanmıyorsa (örneğin, çırpma veya cam yıkama siparişi verirseniz), temizlik maddelerini rutin temizlik sırasında kullanmayı tercih edebilir. Bir temizlikçi toplu taşıma araçları ile seyahat ettiğinde, temizlik ürünleri veya elektrikli süpürge, paspas ve kova gibi aletler getirmesi sorun olabilir. Temizlikçiyle temizlik ürünlerini kendisi mi getireceği yoksa sizinkini mi kullanacağı konusunu önceden kararlaştırmanızı öneririz.
Tek seferlik mi yoksa düzenli temizlik mi?
Dairenin veya evin bir kez kapsamlı bir şekilde temizlenmesine ihtiyacınız varsa, Wilio üzerinden bir talepte bulunmanız yeterlidir; size yardımcı olacak tek seferlik bir temizliklikçi bulmanıza yardımcı olacağız. Düzenli temizlik yapmanız gerekiyorsa, düzenli temizlik için bir temizlikçi bulmanıza yardımcı olacağız. Her şeyin olmasını beklediğiniz gibi olduğundan emin olmak için bir tanıtım toplantısı düzenlemenizi öneririz.
Neden Wilio aracılığıyla bir temizlikçi tutasınız?
Görevlerle dolu uzun günler nedeniyle temizlemek için vaktiniz yok mu? Çocukları okula götürürken ve ev ödevlerine yardım ederken yerleri yıkayamıyor, süpüremiyor ve tozu alamıyor musunuz? Yorgun olduğunuzda ve fazla çalıştığınızda, en son isteyeceğiniz şey Cumartesi sabahı temizlik yapmaktır. Evinizi, dairenizi veya ofisinizi temizlikle parlatacak akıllı bir temizlikçi size yardımcı olacaktır. Profesyonel bir temizlikçi dairenizi veya evinizi düzenli olarak temiz tutacaktır;pencereleri temizlemenize, halıları temizlemenize veya daireyi derinlemesine temizlemenize yardımcı olacaktır.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

TemizlikMustafa O.
TemizlikAli U.
TemizlikTamer K.
TemizlikEzra J.
TemizlikYusuf R.
TemizlikYasin P.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için