Sanitasyon ve Yıkım

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin
16975 Servis hizmet veren
Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin

Neden Wilio?

Wilio, bölgenizde yer alan kaliteli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır.

Wilio, neredeyse her türlü hizmet veya ustalık için nitelikli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır. Wilio'yu ücretsiz deneyin.

27 638profesyonel
50 983tamamlanmış projeler
4,8 / 5uzmanlarımızın ortalama puanı
199 720 uygulama indirmeleri

Willo nasıl çalışır?

Projenizi Listeleyin

Ne tür bir hizmete ihtiyacınız olduğuna dair birkaç soruyu yanıtlayın.

En iyi uzmanlarla iletişime geçeceğiz

İhtiyaçlarınıza en uygun uzmanları bulacağız.

En iyi teklifi seçin

Farklı teklifleri karşılaştırın ve en çok oy alan uzmanlar arasından seçim yapın.

Projenizi Listeleyin

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Ne bilmeliyim

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla bir yıkım uzmanı işe almalı?

Yıkım hizmetleri mi arıyorsunuz? Bir yıkım uzmanı hem iç hem de dış binaları etkili bir şekilde yıkacak veya örneğin mülkünüzdeki karoları kaldıracaktır. Yıkım aletleri konusunda tecrübesi vardır, bu nedenle tüm yıkımlar güvenli bir şekilde ve yönetmeliklere uygun olarak yapılacaktır, böylece projenizin bir sonraki aşamasına geçebilirsiniz. Projenizi Wilio'ya ekleyin ve sizi en iyi yerel yıkım şirketlerine bağlayın. Basitçe neyi yıkmanız gerektiğini, işin ne zaman yapılması gerektiğini ve malzemelerin korunması veya atılması gerekip gerekmediğini açıklayın.

Yıkım tedarikçisi kimdir?

Eğitimli bir yıkım müteahhidi, çeşitli kalıcı ve geçici yapıları güvenli bir şekilde söker. Yenilemelerin çoğunun başlangıcında, işe başlamak için yıkım yapmak gerekir.

Yaygın yıkım hizmetleri türleri nelerdir?

Yıkım uzmanları rutin olarak banyoları, fayansları, barakaları ve duvarları yıkar, söküp kaldırır. Genellikle herhangi bir atığı atarlar veya malzemeyi geri dönüşüm için alırlar.

Yıkım şirketlerinin kullandığı ortak araçlar ve teknikler nelerdir?

Yıkım yükleniciniz, binanızın boyutuna ve konumuna bağlı olarak uygun araçları ve teknikleri seçecektir, ancak en yaygın kullanılan yöntemler yapı bozma veya mekanik yıkımdır. Yapısızlaştırma eksenler, çekiçler ve tornavidalarla manuel olarak yapılırken, mekanik yıkım çekiçleri, buldozerleri ve ekskavatörleri içerir.

Yıkımı etkileyebilecek herhangi bir yasa veya izin var mı?

Evet. İzin kararı; çevre, kültürel miras ve yıkımın bölgenin görünümü üzerindeki etkisi gibi faktörlerden etkilenir. Yıkım ruhsatları ve izinleri eyalet yasaları ve yerel hükümetler tarafından yönetilir.

Bir yıkım müteahhidi tutmanın maliyeti nedir?

Yıkım hizmetlerinin ortalama maliyeti genellikle metrekare başına 60 - 80 Euro arasındadır. Yıkım tedarikçiniz, işin karmaşıklığına, mekanik bir yıkım aleti kiralama maliyetine, yıkım için gereken süreye ve atık toplamaya ihtiyacınız olup olmadığına bağlı olarak az veya çok ücret alabilir.

Yıkım hizmeti neler içerir?

Yıkım uzmanları, iç ve dış yapıları, fayansları ve kaldırımları manuel olarak veya ekskavatörler ve buldozerler gibi daha büyük makineler kullanarak kaldırırlar. Binayı yıkmanız gerekirse, Wilio aracılığıyla yıkım hizmetleri talep ederken ayrıntıları öğreneceksiniz.

Hizmetler

Duvarların yıkılması

Bahçe duvarlarını, iç duvarları veya sütunları kaldırmanız mı gerekiyor? Bunları yıkmak ve enkazı gidermek için bir yıkım müteahhidi kiralayın. Duvarın boyutuna ve konumuna bağlı olarak, uzmanınız ya manuel olarak çalışacak ya da ekskavatör gibi makineler kullanacaktır. Özel makinelere ihtiyaç duyulursa, uzman sizinle mülke erişiminizi ve makinelerin kiralanmasının maliyetini görüşecek ve bunu fiyat hesaplamanıza ekleyecektir. Duvar tuğla veya ahşaptan yapılmışsa, malzemeleri saklamak ve yeniden kullanmak veya satmak istiyorsanız tedarikçiye bildirin.

Banyo yıkımı

Banyoyu yenileyecek misiniz? O zaman mevcut banyonuzu yıkmanız gerekir. Banyonun yıkılması, lavabo, küvet, duş, tuvalet, fayans ve duvarların sökülmesini içerir. Bir yıkım uzmanı bu eşyaları bir ücret karşılığında elden çıkarabilir veya kiralık bir depoda saklayabilir. Yıkımdan sonra, banyoyu yenileyen ustalar, saklamayı seçtiğiniz sıhhi tesisat ve malzemeleri yeniden kullanabilir.

Fayans kaldırma

Evinizi ve sağlığınızı tozdan ve tehlikeli döküntülerden korumak için profesyonel fayans çıkarılmasını sağlayın. Fayansları saklamak istiyorsanız, tedarikçiniz bunları bir çekiç, keski ve kazıyıcıyla dikkatlice soyacaktır. Fayanslar atılabiliyorsa, çekiç veya tokmak kullanın. Kaldırma yöntemine bakılmaksızın, karoların profesyonelce kaldırılması alt zemine minimum zarar vermelidir. Yıkım tedarikçisi, yeni karolar için hazır olması için bir yüzey işlemi de sunabilir. Ayrılmadan önce alanı temizler ve (yıkım bedeline dahil ise) kırılan karoları yanına alır.

Barınak demontajı

Metal veya ahşap barınakların yıkılması gerekiyorsa, oluşan atıkları temizlemek için muhtemelen birden fazla yıkım işçisine ve bir kamyonet veya konteynere ihtiyacınız olacaktır. Tedarikçiniz sahaya geldiğinde, sığınağı söker, metal gibi malzemeleri hurdaya alır ve yeniden kullanılabilir malzemeleri korur. Bazı yıkım müteahhitleri, işi fiyatlandırırken bunu dikkate alırlar, bu nedenle, sığınağınızın neden yapıldığına dair fotoğraflar ve mümkün olduğunca fazla ayrıntı sağlamak iyi bir fikirdir.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için

App Store
Google Play
AppGallery
Kazanmaya başlayınWilio'daki projenin ortalama değeri 20 000 TL.