Lastik Değişimi

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin
2562 Servis hizmet veren
Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin

Neden Wilio?

Wilio, bölgenizde yer alan kaliteli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır.

Wilio, neredeyse her türlü hizmet veya ustalık için nitelikli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır. Wilio'yu ücretsiz deneyin.

27 638profesyonel
50 983tamamlanmış projeler
4,8 / 5uzmanlarımızın ortalama puanı
199 720 uygulama indirmeleri

Willo nasıl çalışır?

Projenizi Listeleyin

Ne tür bir hizmete ihtiyacınız olduğuna dair birkaç soruyu yanıtlayın.

En iyi uzmanlarla iletişime geçeceğiz

İhtiyaçlarınıza en uygun uzmanları bulacağız.

En iyi teklifi seçin

Farklı teklifleri karşılaştırın ve en çok oy alan uzmanlar arasından seçim yapın.

Projenizi Listeleyin

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Ne bilmeliyim

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio üzerinden lastik servisi talep etmelisiniz?

Wilio, acil bir durumda uzun bir sürüşten önce tekerleğinizi değiştirmeniz gerekip gerekmediği konusunda size yardımcı olacak yakın güvenilir bir lastik servisi bulmanızı kolaylaştıracaktır. Uzmanlarımıza lastiklerin mevcut durumunu bildirin ve gerekli olan en kısa sürede yardımınıza gelsinler. Yolun ortasındaysanız veya evinizden veya iş yerinizden ayrılamıyorsanız profesyonellerimiz size gelecektir. Sorunlu lastiklerle sürüş tehlikelidir çünkü lastik her an patlayabilir. Aracınızın kontrolünü kaybetmemek veya hayati tehlike oluşturan durumlardan kaçınmak için bir uzmandan lastiklerinizi iyice incelemesini isteyin. Wilio uzmanları, gerekli tüm onarım ve bakım kontrollerinde size yardımcı olacak ve sizin ve aracınızın güvenliğini sağlayacaktır. Aradığınız belirli hizmetle ilgili bilgilerle platformumuzda bir talep yayınlayarak başlayın. Dakikalar içinde, bu hizmeti alabilecek yakındaki profesyonellerden teklifler alacaksınız. Bunları inceleyin ve ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı seçin. O zaman tek yapmanız gereken, uzmanın belirlediğiniz yere gelmesini beklemektir. Artık lastik hizmetlerinde pahalı çekme ve uzun bekleme durumları yok - hizmet doğrudan size gelecektir!

Lastiklerimi ne sıklıkla kontrol ettirmeliyim?

Lastik bakım aralıkları genellikle otomobili ne sıklıkla kullandığınıza bağlıdır. Bisikletlerinizi etkileyen faktörler arasında kullandığınız arazi, her sürüşün ortalama uzunluğu ve yol koşulları bulunur. Altın kural, lastiklerinizi yılda bir kez kontrol ettirmektir. Hava basıncı kontrolleri en az ayda bir yapılmalıdır ve güvenlik nedeniyle on yıldan daha eski lastiklerin değiştirilmesi önerilir.

En yaygın lastik sorunları nelerdir?

En yaygın lastik sorunları, lastik aşınmasıyla ilgilidir. Eski lastikler diş derinliğini kaybeder ve küçülür, bu da aracın sürüşünü ve yönetimini önemli ölçüde etkiler. Araba yoldaki sürtünmeyi kaybeder ve bu da kaymaya neden olabilir. Kusurlar ve yırtıklar gibi diğer yaygın sorunlar dış etkenlerden kaynaklanır. Benzer bir hasar meydana gelirse, tekerleğin daha fazla hasar görmesini ve bozulmasını önlemek için lastik onarılmalıdır.

Tekerlekleri ve lastikleri onarmak genellikle ne kadar sürer?

Tekerleklerin kontrol edilmesi, sabitlenmesi, dengelenmesi gibi temel bakım prosedürleri, profesyonelin ekipmanına bağlı olarak 30 dakika ile 2 saat arasında sürer. Jant yenileme gibi daha zorlu bir modifikasyon, tekerleğin durumuna bağlı olarak birkaç saatten birkaç güne kadar uzayabilir.

Bölgemde profesyonel bir lastik servisini en iyi nasıl bulabilirim?

Wilio'da yalnızca güvenebileceğiniz lastik uzmanları bulacaksınız. Talebinizi platformda yayınladıktan birkaç dakika sonra, size yardımcı olabilecek yetenekli profesyonellerle sizi bağlayacağız. Sorunlarınızı çözmek için tercih ettiğiniz tarih, saat ve yerde size gelecekler, böylece güvenliğiniz için endişelenmeden arabanızın direksiyonuna geri dönebilirsiniz.

Jant ve lastik hizmetleri nelerdir?

Bu hizmetler, aracınızın lastiklerinin genel durumunu iyileştirmek için her türlü onarım veya bakım çalışmasını içerir. Özellikle tekerleklerinizin mevcut durumu ayar gerektiriyorsa, basit hava ve diş basıncı kontrolleri de standarttır. Bu prosedürler, lastiklerinizin yolculuk sırasında patlamamasına ve sizin veya diğer yol kullanıcılarının güvenliğini tehlikeye atmamasına yardımcı olur. Wilio'da aşağıdaki hizmetleri de bulabilirsiniz.

Hizmetler

Lastik takma

Kurulum genellikle eski veya aşınmış lastiklerin çıkarılmasını ve ardından aracınızın marka ve modelinin yanı sıra mevcut jantınızla eşleşen yenilerini takmayı içerir. Bu servis sırasında, bir uzman size lastikleri takacak, dengesini ve diş derinliğini kontrol edecektir. Araç şişkin veya ciddi şekilde hasar görmüş lastiklerle donatılmışsa, en iyi seçenek kaza riskinden kaçınmak için bunların hemen değiştirilmesidir.

Lastik tamiri

Kusurlar yaygın bir sorundur. Ancak, sizin ve diğer yol kullanıcılarının güvenliğini önemli ölçüde etkilerler. Lastik uzmanı, durumlarını değerlendirecek ve hasarın veya sorunun ciddiyetine bağlı olarak gerekli onarımları yapacak. Küçük deliklerin ve deliklerin onarımı genellikle kolaydır. Bununla birlikte, yanakta veya tekerleğin iç kısmında meydana gelen hasar, tam bir lastik değişimi gerektirebilir.

Tekerlek hizalama

Tekerlek hizalama, dengesiz direksiyon sorunlarından kaçınmak için aracınızın lastiklerini üreticinin spesifikasyonlarına göre hizalama işlemidir. Bu hizmetler, uygun bakım için gereklidir ve en az yılda bir ve tekerlekler her değiştirildiğinde gerçekleştirilmelidir. Sürüş sırasında düzgün çalışmayı sağlamak için genellikle tekerlek balans kontrolleri ile desteklenirler.

Jant yenileme

Wilio'nun jant yenileme hizmetleri, lastiklerinize tıpkı bir araba galerisinde olduğu gibi yepyeni bir görünüm ve kalite kazandırmak için kozmetik onarımlar ve yenileme prosedürlerini içerir. Jantlarınızın mevcut durumuna bağlı olarak, bir profesyonel SMART (Küçük ila Orta Alan Onarım Teknolojisi) yöntemini kullanarak toz kaplama, elmas işleme veya onarım ile yeniden cilalama yapabilir.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için

App Store
Google Play
AppGallery
Kazanmaya başlayınWilio'daki projenin ortalama değeri 20 000 TL.