Köpek Eğitimi

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin
649 Servis hizmet veren
Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin

Neden Wilio?

Wilio, bölgenizde yer alan kaliteli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır.

Wilio, neredeyse her türlü hizmet veya ustalık için nitelikli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır. Wilio'yu ücretsiz deneyin.

27 638profesyonel
50 983tamamlanmış projeler
4,8 / 5uzmanlarımızın ortalama puanı
199 720 uygulama indirmeleri

Willo nasıl çalışır?

Projenizi Listeleyin

Ne tür bir hizmete ihtiyacınız olduğuna dair birkaç soruyu yanıtlayın.

En iyi uzmanlarla iletişime geçeceğiz

İhtiyaçlarınıza en uygun uzmanları bulacağız.

En iyi teklifi seçin

Farklı teklifleri karşılaştırın ve en çok oy alan uzmanlar arasından seçim yapın.

Projenizi Listeleyin

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Ne bilmeliyim

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio üzerinden bir köpek eğitmeni aranmalı?

Yakınınızda bir köpek eğitmeni mi arıyorsunuz? Yeni bir yavru köpeğiniz veya daha yaşlı bir köpeğiniz olsun, gerekli itaat düzeyine ulaşmalarına yardımcı olmak için köpek eğitimine yatırım yapmak iyi bir fikirdir. Bu şekilde, hangi ortamda olursanız olun - evde, parkta veya diğer insanlar ve hayvanların yanında, köpeğinizle daha fazla zaman geçirebilir ve daha az hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Wilio, evinizin rahatlığında profesyonel kurslar verebilecek size yakın bir koç bulmak için en iyi yerdir. Yapmanız gereken tek şey görevi, köpeğinizle ilgili ayrıntılar ve dört ayaklı arkadaşınızla yaşayacağınız zorluklarla birlikte yayınlamaktır. O zaman bölgenizde size yardımcı olabilecek profesyonel köpek eğitmenleri olacaktır.

Neden profesyonel bir köpek eğitmeni tutmalısınız?

Profesyonel köpek eğitmenleri, yüzlerce köpekle çalışma deneyimine sahiptir. Sorunları teşhis edebilir, tipik davranışları gözlemleyebilir ve köpeğiniz için en iyi şekilde çalışacak eğitim planını ayarlayabilirler.

Bir köpek eğitmeni hangi yaygın sorunlara yardımcı olabilir?

Eğitmeninizin kullanabileceği bazı yaygın köpek eğitimi teknikleri şunları içerir: köpekleri eğitmek, ustası olan bir köpeği eğitmek, olumlu çağrışımlarla eğitim - köpeğinizi iyi davranış için ödüllendirmek, bir tıklama ile eğitim - olumlu davranışı tıklama sesiyle birleştirmek.

Bir köpek eğitim okulunun aksine size gelen bir köpek eğitmeni bulmanın faydaları nelerdir?

Bir köpek eğitmenini eve götürmek uygun olabilir. Köpeğinizin tanıdık bir ortamda yeni davranışlar öğrenmesine yardımcı olabilir. Profesyonel eğitmeninizle seanslar arasında egzersizinizi güçlendirmenize yardımcı olması için tanıdık sinyalleri ve tetikleyicileri kullanabilirsiniz.

Yakınımdaki en iyi köpek eğitmenlerini nasıl bulabilirim?

Bölgenizdeki en iyi koçları bulmanın en iyi yolu, Wilio'ya bir talep yayınlamaktır. Bölgenizdeki deneyimli köpek eğitmenlerinden teklifler alacaksınız ve gereksinimlerinize en uygun dereceye sahip eğiticiyi seçebilirsiniz.

Köpek eğitiminin maliyeti nedir?

Köpek eğitiminin maliyeti bulunduğunuz yere, eğiticinin sizi görmeye gelip gelmemesine, eğitmeninizin deneyimine ve eğitim türüne bağlıdır. Özel bir köpek eğitmeni ders başına 15 ila 30 avro arasında bir ücret alabilirken, grup köpek eğitim kursları altı haftalık bir programdan 100 ila 200 avroya kadar ücret olabilir.

Bir köpek eğitim sınıfı neleri içerir?

Köpek eğitimi, köpeğinizin çeşitli ortamlarda itaat, emir ve iyi davranışları öğrenmesine yardımcı olacak çeşitli teknikler ve dersler içerir. Yavru köpeğiniz gençken (yaklaşık 2-3 aylıkken) eğitime başlamak ideal olsa da, yetişkin eğitimi de olgun köpeklere fayda sağlayabilir.

Hizmetin parçası nedir

Komutlara yanıt

Köpek eğitimi, köpeğinizi otur, ayağa kalk ve gel gibi sesli komutlara yanıt verecek şekilde eğitmenize yardımcı olacaktır. Eğitmeniniz, köpeğinize emirlerinize uymayı ve kendisine söylenenleri yapmayı nasıl öğreteceğinizi gösterebilir. Kullanılan yaygın teknikler hareket, oyun, göz teması, ezme ve övgüdür.

İtaat

Köpeğin güvenli ve rahat bir şekilde yürümesi için liderliğe itaat şarttır, bu nedenle köpeğinizi düzenli yürüyüşlere götürmek için motive olmalısınız ve kendinizden emin olabilirsiniz. Köpek eğitmeniniz yavaş yavaş köpeğinize bir tasma ve bir ipucu sunacak, oyun süresini ve ödülleri hoş deneyimlerle birleştirmek için kullanacaktır. Güvenli bir kapalı alanda köpeği gezdirme alıştırması yapacaksınız. Yavru köpeğiniz liderlikte kendini rahat hissettiğinde, onu kademeli olarak çeşitli dış ortamlarla tanıştırabilirsiniz.

Yürüme

Yavru köpeğinize dışarıdaki tuvalete gitmeyi öğretmek veya yürümek, kazaları en aza indirmek için köpeğinizi eve getirdiğiniz andan itibaren başlamak isteyeceğiniz bir şeydir. Bölgenizde yavru köpeğinizi evde eğitmenize izin verecek bir köpek eğitimi eğitmeniniz varsa, köpek eğitimi çok daha kolay olacaktır. Köpek eğitmeniniz size en iyi beslenme programları, dışarı çıkabilmesi için köpeğinizi ne zaman ve nereye götürmeniz gerektiği ve köpek işerken ya da dışarıya bakarken onu nasıl övüp ödüllendireceğiniz konusunda ipuçları verecektir.

Sosyalleşme

Köpek eğitmeniniz köpeğinizi diğer hayvanlara, çocuklara ve yabancılara karşı sosyalleştirmenize yardımcı olabilir. Bir grup evcil hayvan ve sahibi ile köpek eğitim kursları düzenlerlerse, köpeğinizin diğer hayvanların ve insanların yanında olmaya alışacağı güvenli bir ortamdır. Köpeğinizin alışması zorsa, eğitmeniniz uygun alanlarda düzenli yürüyüşler, köpeğinizi yeni durumlarda sakin kalması için eğitmek ve yeni sosyal etkinlikleri haftada bir ile sınırlamak gibi bazı stratejilere müdahale edecektir.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için

App Store
Google Play
AppGallery
Kazanmaya başlayınWilio'daki projenin ortalama değeri 20 000 TL.