Haşere kontrolü

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin
2387 Servis hizmet veren
Talep oluşturun
Daha fazla bilgi edin

Neden Wilio?

Wilio, bölgenizde yer alan kaliteli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır.

Wilio, neredeyse her türlü hizmet veya ustalık için nitelikli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır. Wilio'yu ücretsiz deneyin.

27 638profesyonel
50 983tamamlanmış projeler
4,8 / 5uzmanlarımızın ortalama puanı
199 720 uygulama indirmeleri

Willo nasıl çalışır?

Projenizi Listeleyin

Ne tür bir hizmete ihtiyacınız olduğuna dair birkaç soruyu yanıtlayın.

En iyi uzmanlarla iletişime geçeceğiz

İhtiyaçlarınıza en uygun uzmanları bulacağız.

En iyi teklifi seçin

Farklı teklifleri karşılaştırın ve en çok oy alan uzmanlar arasından seçim yapın.

Projenizi Listeleyin

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Ne bilmeliyim

Uzmanımız Ali'ın tavsiyeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Haşere kontrolü için neden Wilio aracılığıyla rezervasyon yapmalı?

Deneyimli bir haşere kontrol operatörü doğrudan kaynağa gider ve istenmeyen misafirleri güvenli ve tamamen uzaklaştırır. Yerel haşere kontrol uzmanınız termitlerden, örümceklerden ve kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır ve düzenli bakım sayesinde zararlı böcekler artık evinizi ziyaret etmeyecektir. Wilio, bölgenizdeki kemirgen kontrolörlerini bulmak ve fiyat tekliflerini karşılaştırmak için mükemmel bir yerdir. Bütçenize göre işi yapacak en uygun uzmanı alacaksınız. Şeffaf derecelendirme sistemimiz sayesinde, kanıtlanmış deneyim ve uzmanlığa sahip bir haşere kontrol uzmanını işe aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Haşere kontrolü ne işe yarar?

Haşere kontrolörleri, evinizdeki veya iş yerinizdeki böcekleri, kemirgenleri ve diğer zararlıları bulacak ve tanımlayacaktır. Zararlıları yok etmek için kimyasallar veya tuzaklar kullanırlar. Ve sorunun tekrarlanma olasılığını azaltırlar.

Kemirgen kontrol hizmetlerine ne sıklıkla ihtiyacınız var?

Genel olarak, evinizin haşereler tarafından saldırıya uğramamasını sağlamak için yılda en az bir kez kemirgen kontrolü ayarlamalısınız. Ancak haşerenin türüne, iklime ve istilanın boyutuna bağlı olarak yerel imha ediciler, örneğin birkaç ay sonra daha kısa bir aralıkla da önerebilir.

Deratizasyon veya dezenfeksiyondan sonra ne kadar evden uzak durmanız gerekiyor?

Tedavinin türüne ve kullanılan ürünlere bağlı olarak, evde kalabilirsiniz veya temizlenen alandan birkaç saat uzak durmanız istenir. Haşere kontrol uzmanınız, sorunu nasıl çözeceğiniz ve nasıl ilerleyeceğiniz konusunda sizi önceden bilgilendirecektir. Ayrıca, iç yüzeyleri ne zaman temizleyip yıkayabileceğiniz veya yaşam alanını güvenli bir şekilde nasıl havalandıracağınız gibi diğer soruları da cevaplayacaktır.

Evimi haşere kontrolüne nasıl hazırlarım?

Yiyecekleri, tabakları, evcil hayvan oyuncaklarını ve tüm çocuk ekipmanlarını güvenle saklayın. Mümkünse, yerleri ve halıları derinlemesine temizleyin. İmha ediciye duvarlara erişmesi gerekip gerekmediğini kontrol edin. Eğer öyleyse, mobilyaları onlardan uzaklaştırmak gerekecektir.

Kemirgen kontrol hizmetinin maliyeti nedir?

Standart haşere kontrol hizmeti yaklaşık 80 Euro'dan başlar. Maliyet, esas olarak haşere türüne ve istilanın boyutuna, aynı zamanda istila edilmiş alanın boyutuna ve kullanılan uzaklaştırma yöntemine bağlı olacaktır.

Yerel kemirgen kontrolü ve dezenfeksiyon hizmetleri neleri içerir?

Her haşere kontrol hizmeti, evinizi ve sağlığınızı korumak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, belirli prosedürler ve süreçler, ihtiyacınız olan müdahale türüne bağlıdır.

Hangi kemirgen kontrol ve dezenfeksiyon hizmetlerini sipariş edebilirim?

Böcek haşere kontrolü

Evinizdeki hamamböceği, eşek arısı ve eşek arısı ile savaşmanıza yardımcı olması için bölgenizdeki imha edicilerin hizmetlerini alın. Doğru kimyasalları ve prosedürleri kullanmadan önce, uzman personel böcek türlerinin durumunu değerlendirecek ve istilanın boyutunu doğrulayacaktır.

Termitlerin tanımlanması ve uzaklaştırılması

Termitler veya beyaz karıncalar, tedavi edilmezse binlerce Euro maddi zarara neden olabilir. Sadece mülkün statiğini ve yapısını değil, aynı zamanda değerini ve dolayısıyla satış fiyatını da etkilerler. Neyse ki, evin ahşap yapıları ve bahçenin ağaçlık alanları gibi en savunmasız alanlarda düzenli termit muayeneleri ve bariyer ayarlamaları ile evinizi korumak kolaydır. Bulunduğunuz yerde sertifikalı yerel bir termit ve dezenfeksiyon uzmanının hizmetlerini kullanın.

Sansarların ve diğer oyunların yakalanması

Profesyonel bir taşıma uzmanı, daha büyük istenmeyen ziyaretçilere de yardımcı olacaktır. Sansar veya diğer büyük hayvanlar bulunur, yakalanır ve sonra güvenli ve insanca hareket ettirilir. Çalışan, bir tuzak kurmak, hayvanı yakalamak ve evinizden uzaklaştırmak için tavan arasına veya bodrum katınıza gidecek. Daha sonra tüm giriş ve çıkış noktalarını kapatır veya engeller, böylece size doğru başka hiçbir şey hareket etmez.

Eksen yuva çıkarma

Evinizde veya bahçenizde arı veya arı yuvası buldunuz mu? Kendiniz çıkarmayın - sakinlerini rahatsız edebilir ve sağlığınızı tehlikeye atabilir ve hatta mala zarar verebilirsiniz. Bu işi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için böcek yuvalarını çıkarması için bir uzman çağırın. Baltaları yok etmek ve arıları hareket ettirmek için doğru araçları, kimyasalları ve koruyucu ekipmanları beraberinde getirecek, böylece hoş olmayan bir acıdan korkmadan huzur içinde nefes alabileceksiniz.

Kemirgenlerin uzaklaştırılması

Fareler ve sıçanlar hızla çoğalır. Elektrik kablolarına, mobilyalara zarar verirler, dışkı ile yiyecekleri tahrip ederler ve çeşitli hastalıkları ileterek sağlık sorunlarına neden olurlar. Yerel kemirgen kontrolü, nerede yaşadıklarını ve yuvalarını bulacak. Daha sonra yemler ve tuzaklar yardımıyla onlardan hızla kurtulur. Ek olarak, kemirgenlerin geri dönmesini nasıl etkili bir şekilde önleyeceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunacaklardır.

Gayrimenkul satın almadan önce haşere kontrolü

Herhangi bir mülk satın almadan önce, haşerelerin olası varlığını kontrol etmek ve doğrulamak için size yakın profesyonel bir haşere kontrol uzmanı tutmanız iyi bir fikirdir. Yerel imha ediciler, arsanın erişilebilir tüm kısımlarını termit, odun kuruması veya çürümesi ve haşereleri çekebilecek diğer dış faktörler açısından iyice inceleyecektir. Denetimi çatı katında, gerekirse zemin seviyesinin altındaki alanlarda, ayrıca geçitler ve barınaklarda gerçekleştirecekler. Yaklaşık 2 saat sürecek incelemeden sonra, sorunlu alanlar veya haşerelerden zaten zarar görmüş olanlar da dahil olmak üzere, ev zararlılarının muayenesi hakkında fotoğraf ve bilgi içeren detaylı bir rapor alabilirsiniz. Yerel imha edici, yeni mülk hakkında hiçbir yerde belirtilmeyen bilgilere de sahip olabilir, örneğin sitenin zararlılardan biri tarafından daha sık kullanıldığı biliniyorsa.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için

App Store
Google Play
AppGallery
Kazanmaya başlayınWilio'daki projenin ortalama değeri 20 000 TL.