Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Listă de prețuri
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Elektrikçi

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Elektrikçi

Elektrikçi kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.
Ayrıca bakınız Elektrikçi fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sağlayıcılar

En iyi sağlayıcılar: Elektrikçi

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir elektrikçi aramalısınız?
Güç kesildi mi? Revizyon zamanı geldi mi? Yoksa yeni devre kesiciler kurmanız veya mevcut ağı ve kapasitesini genişletmeniz mi gerekiyor? İhtiyacınız olanı güvenli bir şekilde ve beklemeden çözebilecek ve güvenebileceğiniz çözümler konusunda tavsiyede bulunabilecek kaliteli bir yerel elektrikçiye ihtiyacınız var Wilio, bölgenizde projeye hemen başlamaya hazır elektrikçiler bulmanıza yardımcı olacaktır.
Bir elektrikçinin hangi becerileri vardır?
Elektrikçiler, tüm kurulumlar ve onarımlar için standartlara uymalıdır. Elektrikli bileşenler ve sistemlerle nasıl güvenli çalışacaklarını bilirler ve hassas işler yaparlar. Sorunları teşhis edebilir ve çözümler bulabilirler. Kendilerini elektrik çarpması ve yanma riskine maruz bırakan tehlikeli bir ortamda çalıştıkları için güvenliğe sürekli dikkat etmeleri gerekir.
Bir elektrikçi ne tür işler yapar?
Elektrikçiler genellikle yeni elektrik tesisatı kurmaktan eski sistemleri onarmak ve rutin bakım yapmak gibi çeşitli görevlerden sorumludur. Elektrik sistemlerinin kalibre edilmesi ve test edilmesinden, mevcut elektrik tesisatlarının iyileştirilmesinden, elektrik ekipmanlarında sorunların giderilmesinden ve proje belgelerinin hazırlanmasından sorumlu olabilirler. Elektrikçiler, ofisler veya mağazalar gibi ticari binalarda güvenlik sistemleri, yangın ve diğer yüksek akım ve düşük akım sistemleri kurarlar. Evlerde genellikle kablolar, prizler, anahtarlar kurarlar veya mevcut ağı ve kapasitesini genişletirler.
İyi bir elektrikçi nasıl bulurum?
Yetenekli ve istekli bir elektrikçi bulmanın hızlı ve kolay bir yolu, Wilio için bir talep yaratmaktır. Bölgedeki deneyimli elektrikçilerden teklifler alacaksınız. Ardından teklifleri karşılaştırın, müşteri yorumlarını görün ve size uygun uzmanı seçin.
Elektrik işini kendim yapabilir miyim?
Kimse kendi evinizde istediğiniz şeyi yapmanızı engellemese bile, elektrik işleri yapmak tehlikelidir ve maliyetli onarımlara ve diğer sorunlara yol açabilir. Elektrikçi olmak eğitim gerektirir. Elektriği hafife almıyorsunuz. Çünkü daha az iş bile bir güvenlik riski oluşturabilir. Ayrıca, elektrik tesisatına müdahale ettikten sonra bir elektrikçi tarafından size düzenlenmiş geçerli bir inceleme raporu olmadan, sigorta şirketinin sigortalı olayı tanıması ve prim ödemesi gerekmez.
Devre kesiciler nasıl sıfırlanır?
Devre kesiciyi tamamen kapatın ve ardından tamamen açın. Bazı devre kesiciler kapatılmamış gibi görünecek, ancak nötr fazda olabilir, bu da tamamen açıkmış gibi çalışmasına izin vermez. Bunu öğrenmenin yolu, tüm devre kesicileri kapatıp tekrar açmaktır.
Bir elektrikçinin maliyeti nedir?
Elektrik tesisatı işi genellikle belirli bir proje için değerlidir. Saatlik ücretler, elektrikçiler için daha çok bir istisnadır. Maliyet, görevin karmaşıklığına ve gereken süreye bağlıdır, ancak malzeme satın alımını, özel alet veya ekipman gerekip gerekmediğini ve elektrikçinin yakında olup olmadığını veya daha uzak bir mesafeden gelmesi gerektiğini içermeyebilir.
Gözden geçirme ne zaman yapılmalıdır?
1. Kullanımda olan ve 25 yaşın üzerinde bir mülk satın alıyorsanız 2. Son revizyondan bu yana 5 yıldan fazla geçmişse 3. Herhangi bir cihazın nasıl kurulduğu konusunda endişeleriniz varsa Denetim raporu, sigortalı bir olay durumunda önemli bir belgedir. Geçersiz revizyon durumunda sigorta şirketi, sigorta tazminatını kısaltabilir veya tamamen reddedebilir. Aynı zamanda, sigortalı bir gayrimenkulünüz varsa, geçerli bir revizyon yaptırma yükümlülüğü konusunda sizi uyarmak zorunda değildir. Revizyon beş yıl geçerlidir.
Bir kablolama incelemesinin maliyeti nedir?
2 odalı bir daire için revizyon ve revizyon raporu yazmanın nihai fiyatı, elektrik tesisatının karmaşıklığına ve diğer faktörlere bağlı olarak 50-120 € arasında değişebilir. Elektrik tesisatı revizyonunun fiyatı, revizyonun aydınlatma devresindeki uç cihazları da içerip içermediği, örneğin devre sayısı, yani devre kesiciler / sigortalar / devre kesiciler sayısı gibi faktörlerden de etkilenir. ve bunun gibi.
Bir elektrikçiyi arama zamanı ne zaman?
Devre kesicileri sıfırlarken veya sigortaları çok sık değiştirirken. Klimayı açtığınızda odadaki ışıklar söner. Işıklarınız yanıp söndüğünde veya söndüğünde. Yanık bir elektrik kokusu aldığınızda. Tek bir prize takılı altı elektronik cihazınız varsa. Soketleriniz uzatma kabloları ile aşırı yüklenmişse.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

ElektrikçiHüseyin U.
ElektrikçiMuhammed H.
ElektrikçiKağan L.
Elektrikçiİsmail K.
ElektrikçiAli O.
ElektrikçiBalian A.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için