Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Listă de prețuri
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Dersler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Dersler

Dersler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.
Ayrıca bakınız Dersler fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sağlayıcılar

En iyi sağlayıcılar: Dersler

Sıkça Sorulan Sorular

Wilio ile güvenilir öğretmenler işe alın
Okulda veya üniversitede bilgi ve becerilerinizi artırmanıza veya bir müzik aleti çalmak veya yabancı dil gibi yeni bir beceri öğrenmenize yardımcı olması için öğretmenler tutabilirsiniz. Öğreticiler becerilerinizin seviyesini değerlendirecek ve sizi gerekli bilgi seviyesine götürecek bir çalışma planı oluşturacaktır. Ev ödevinizde size yardımcı olabilirler, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bireysel bir ders planı oluşturabilirler. Wilio'daki en iyi öğretmeni bulun. Bölgenizde, çeşitli alanlarda uzmanlık bilgisi ile size yardımcı olacak deneyimli hocalarımız / eğitmenlerimiz var. Lise veya üniversitede müfredata uygun ders verecek bir öğretmen bulun. Wilio'daki eğiticiler esas olarak şu eğitimi sunar: dil kursları, programlama, sanat, müzik, çizim ve çok daha fazlası!
Öğretmen ne yapar?
Öğretmen, bilginizi, becerilerinizi ve yeterliliklerinizi geliştirmek için akademik veya yaşam boyu öğrenme olsun, eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayı öğretir. Öğretmenler genellikle bireysel bir yaklaşımı tercih ederler, bazen de bir grup öğretim şeklini.
Özel dersin sizin için doğru olup olmadığını nasıl anlarsınız?
Sınıf arkadaşlarınıza ayak uydurmaya çalışıyorsanız ve gerekli eğitim seviyesine veya hedeflerinize karşılık gelen bir nota ulaşamıyorsanız, profesyonel bir öğretmen size yardımcı olabilir. Önünüzde başarılı olmanın önemli olduğu önemli bir sınavınız varsa, hiçbir şeyi şansa bırakmayın ve Wilio aracılığıyla bir hocadan ders almayı garantileyin. Akademik olması gerekmeyen yeni beceriler öğrenmek istiyorsanız, bunları daha hızlı edinmenize yardımcı olması için bir öğretmen tutabilirsiniz.
Özel ders için ne sıklıkla taelpte bulunmalıyım?
Talep ettiğiniz dersin sıklığı, eğitim hedefinize ulaşmak için başlangıç ​​bilgi düzeyinize, yeteneğinize, motivasyonunuza ve zamanınıza bağlıdır. Standart, haftada en az bir, genellikle birkaç kez ders vermektir. Durumunuzu eğiticiniz ile birlikte değerlendirmek ve ders yoğunluğunu buna göre ayarlamak iyidir.
Bir öğretimenin sahip olması gereken eğitim ve mesleki nitelikler nelerdir?
Öğretmenler genellikle deneyim sahibi oldukları bir konuda ders verirler ve çoğu zaten belirli bir alanda pedagojik üniversite eğitimine sahiptir veya bunu çalışmalar yoluyla edinmeye çalışırlar. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik öğretmenlerin çoğu bu okulların öğretmenleri arasındadır, aynı zamanda mevcut üniversite öğrencileri de bunlara dahil olabilir. Üniversite öğrencileri için eğitmenlerin çoğu üniversite öğretmenleridir, ancak aynı zamanda üniversite mezunudur veya lisansüstü bir alan için çalışmaktadır.
Yerel bir öğretmene veya çevrimiçi bir öğretmene ihtiyacım var mı?
Bölgenizde bir öğretmen mi yoksa çevrimiçi bir öğretmen mi seçeceğiniz size kalmış. Yaşam tarzınıza, bütçenize, öğrenme tarzınıza ve esnekliğinize bağlıdır. Öğretmen ile kişisel iletişim veya çevrimiçi form olsun, size en uygun olanı ve sizin için neyin daha etkili olacağını değerlendirin.
Özel dersin maliyeti nedir?
Özel dersin maliyeti, öğretmenin eğitimine ve deneyimine, konuya, ders sayısına ve bulunduğunuz yere bağlı olarak değişir. Özel dersin maliyeti genellikle 5-10 € / ders aralığındadır, ancak Wilio aracılığıyla bir öğretmen tutmak kesinlikle size bağlıdır. Wilio'da en iyi kaliteyi ve fiyatı seçebileceğiniz çeşitli teklifler alacaksınız.
Özel ders neleri içerir?
Özel ders, sizin veya çocuğunuzun istenen öğrenim çıktılarını elde etmesine yardımcı olacak bir öğretim ve koçluk kombinasyonunu içerir. İlk ve ortaokul öğrencilerine özel ders verme konusunda uzmanlaşmış çocuklar için bir öğretmen veya üniversite çalışmaları ve muhtemelen yurtdışında stajlar yoluyla edinilen yaratıcı yöntemleri kullanarak yabancı dil öğreten bir öğretmen tutabilirsiniz. İster çevrimiçi ister yüz yüze olsun, size mesai saatleri dışında ders veren bir öğretmen tutmak yaygındır. Kendiniz, çocuklarınız için veya işyerinizde bir ekip üyesini desteklemek için bireysel veya grup olarak bir öğretmen kiralayabilirsiniz.

Hizmetler

Matematik ve doğa bilimlerinde özel ders
Pek çok öğrenci, alandaki karmaşık kavramları anlamalarına, ödevlerini tamamlamalarına veya sınavlara hazırlamalarına yardımcı olmak için bir matematik öğretmeninin veya diğer fen derslerinin hizmetlerini kullanır. Çalışmanızın seviyesine bağlı olarak, bu alanda belirli becerilere ve bilgiye sahip bir öğretmene ihtiyacınız olabilir. Bazı yaygın uzmanlıklar arasında matematik öğretmenleri, fizik öğretmenleri, kimya öğretmenleri ve biyoloji öğretmenleri bulunur. Çalışma materyallerinin işlenmesinde size yardımcı olacak, eksikliklerinizi teşhis edecek, bilginizi geliştirmeniz ve özgüveninizi artırmanız için stratejik olarak size rehberlik edecekler.
Yabancı dil dersi
İngilizce bir dünya dilidir ve günümüzde daha hırslı kişiler bu dili konuşabilmelidir. İngilizce öğretimi halihazırda çoğu ilkokul ve ortaokul öğrencisi için ortak bir konu olmasına rağmen, öğretimin kalitesi genellikle yetersizdir. Sırasıyla birçok öğrencinin ihtiyaç duyduğu yaygın bir durumdur. İngilizce veya diğer yabancı dillerde özel ders verme, ödev yapma konusunda profesyonel yardım, metin okumayı geliştirme, sosyal konuşma, toplum içinde daha güvenli konuşmak istiyor. Yabancı dil eğitmeniniz sizi test edecek ve yabancı dil seviyenizi sınıflandıracak ve hedefler, içerik ve öğretim metodolojisi belirleyecektir. Ödev yapmanıza ve ilerlemeniz hakkında geri bildirim sağlamanıza yardımcı olacaktır. İngilizceye ek olarak, diğer popüler yabancı diller şunlardır: Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca. İster yurtdışına çıkmadan önce bir dil öğreniyor olun, ister yeni iş fırsatları, okul veya başka bir nedenle, eğitmeniniz temellerden daha ileri dil becerileri edinmeye kadar öğrenme sürecinde ustalaşmanıza yardımcı olacaktır.
Üniversitede özel ders
Birçok üniversite kursunda haftalık dersler ve aktif bir seminer öğretimi vardır. Öğretim süreci esas olarak grup halinde gerçekleşir ve öğretmen bireysel eğitime daha az zaman ayırır. Derslerde duyduğunuz kavramları anlamak için daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, ödevleri çözmede veya sınavlara hazırlanmada yardıma ihtiyacınız varsa, üniversite öğretmenleri özel ders konusunda size yardımcı olabilir. Örneğin, yarıyılı başarıyla tamamlamanıza yardımcı olması için Wilio'da bir ekonomi öğretim görevlisi, mühendislik okutmanı veya biyokimya hocası tutabilirsiniz.
Müzik dersi
Bir müzik aleti çalmayı geliştirmek ister misiniz? Bir müzik öğretmeni size yardımcı olabilir. Hedeflerinizi belirler, mevcut beceri seviyenizi değerlendirir ve daha etkili bir şekilde pratik yapmanıza ve bir müzik aleti çalmada daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacak bir plan oluşturmanıza yardımcı olur. Piyano, keman, şan, gitar, flüt, klarnet, davul, viyolonsel ve bas gitar dersleri veren müzik öğretmenleri ve eğitmenleri bulacaksınız. Müzik yeteneğinizi geliştirmek için ideal fırsattan yararlanın.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için