Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Listă de prețuri
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Çim dikimi

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Çim Dikimi, Çim

Çim Dikimi, Çim kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.
Ayrıca bakınız Çim Dikimi, Çim fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sağlayıcılar

En iyi sağlayıcılar: Çim Dikimi, Çim

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla çim ekme hizmeti kiralayasınız?
Wilio ile, bölgenizde çim ekme hizmetleri bulma konusunda endişelenmenize gerek yok. İsteğinizi ilettiğiniz anda, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilecek, alanında uzman uzmanlarla sizinle iletişime geçeceğiz. Artık sınırsız çevrimiçi arama yapmak ve çimlerinizi döşemek için bir servis sağlayıcı bulmak yok. Çimlerde oturmak oldukça basit bir görev gibi görünse de, herkesin zamanı ve enerjisi yoktur. Çimleri ölçmenin, gübrelemenin, tırmıklamanın ve sermenin stresini ve baş ağrılarını unutun - tüm süreci sizin için halledebilecek bir uzman tutabilirsiniz! Gecikme yok, zorluk yok ve devam eden çalışma yok. Çimi diktikten sonra, sulama, gübreleme ve genel çim bakımı hakkında da tavsiye isteyebilirsiniz. Bugün uygun bir uzman bulun ve çimlerinizi tüm yıl boyunca yeşil ve sağlıklı tutun.
Çimleri sermek için yılın en iyi zamanı ne zaman?
Yılın herhangi bir zamanında çim biçebilirsiniz. İster kış, ister ilkbahar, yaz veya sonbahar olsun, nasıl düzgün bir şekilde bakacağınızı biliyorsanız, çimlerin döşenmesi mükemmeldir. Genel olarak, çimleri ılıman havalarda, kökleri yetiştirecek kadar sıcak olduğunda dikmek en iyisidir, ancak çimleri köklenmeden kurumasını önlemek için çok sıcak değildirler.
Çim ekim hizmeti ne kadar sürer?
Çimlerinizi dikmek oldukça basit bir işlemdir, ancak işi tamamlamanın ne kadar süreceği, çimlerinizin ne kadar büyük veya küçük olduğuna bağlı olacaktır. Daha küçük alanlarda, çim dikmek birkaç saat sürebilirken, daha büyük bahçeler için çim dikmek tüm gün sürebilir. Dikiminizin ne kadar süreceğini bilmek istiyorsanız, size bir tahminde bulunmaktan mutluluk duyacak bir uzmana sorabilirsiniz.
Çimleri ne zaman gübrelemeliyim?
Çimleri ekmeden önce toprağı kaliteli gübre ile gübrelemek en iyisidir. Çim ekim hizmetini tamamladıktan sonra yaklaşık altı hafta sonra tekrar gübreleme yapabilirsiniz. Büyümeyi desteklemek ve çimlerinizi sağlıklı tutmak için ilk yıl boyunca her iki ayda bir gübrelediğinizden emin olun. Çimleriniz ekildiğinde, yıl boyunca büyümesini sağlamak için her mevsim başında tekrar gübreleyebilirsiniz.
Çimleri diktikten sonra ne kadar hızlı biçebilirim?
Çimlerinizi ancak zaten köklenmişse ve artık hareket ettirilemezse biçebilirsiniz. Bu genellikle çimleri döşedikten yaklaşık üç hafta sonra olur. Çimlerinizin biçmeye hazır olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, çimleri hafifçe çekebilirsiniz. Çimleri kaldırabiliyorsanız beklemelisiniz.
Bir çim uzmanı bahçe işlerinde bana yardımcı olabilir mi?
Bahçeniz, terasınız veya bahçeniz her zaman en iyi şekilde görünmesi için bahçeyle ilgili tüm görevlerde size yardımcı olabilecek birçok deneyimli bahçıvanımız var. Fide dikmekten ve bitkileri sulamaktan malçlamaya veya ayıklamaya kadar tüm bahçe malzemelerinizi güvenilir uzmanlarımıza bırakabilirsiniz. Çim biçme gibi bir servis bile sipariş edebilirsiniz.
Wilio aracılığıyla başka hangi çim hizmetleri sipariş edebilirim?
Wilio aracılığıyla çim ile ilgili her türlü hizmeti sipariş edebilirsiniz. Çimlerinizi diktikten sonra, çimlerinizin iyi büyüdüğünden ve bakımlı ve sağlıklı olduğundan emin olmak için bir çim bakım uzmanı tutabilirsiniz. Ayrıca bahçenize veya bahçenize büyük değişiklikler yapmak veya yeni bir çardak, gölet, kaldırım veya başka öğeler eklemek istemeniz durumunda kalifiye peyzaj uzmanlarımız da var.
Çim dikim hizmetleri neler içerir?
Yeni bir çim için yardım mı arıyorsunuz? Çim dikim uzmanlarımız, eski çimleri çıkarmak, yeni çimler dikmek ve uzun vadeli bakımıyla ilgili tavsiyelerde bulunmak gibi her şeyi halleder. Suni çim mi yoksa gerçek bir çim mi dikmeyi planladığınız önemli değil. Yılın zamanı ne olursa olsun, uzmanlarımız tüm çim oturma ihtiyaçlarınızda sizinle kolayca çalışabilir.

Hizmetler

Çim ekmek
Kış aylarında çim döşemenin yanlış olduğu yanlış bir bilgidir. Aksine, yılın bu soğuk döneminde çim atmanın birçok avantajı vardır. Bahar gelmeden önce çimlerinizin yerleşip kök salmak için bolca zamanı vardır. Kışın çimleri sermek, aynı zamanda onu sık sık sulamak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir ve bu da bakımını kolaylaştırır. Uzman önce çimlerinizin alanını ölçecek ve toprağı yeni bir çim için hazırlayacaktır. Toprağı tırmıklarla düzleştirir ve yabani otları, taşları, kökleri ve diğer kalıntıları dikkatlice temizler. Daha sonra, her bir ucu olabildiğince düz olacak şekilde çimin tek tek parçalarını düzenlemeye başlar. Son adım, tüm çimin doğru şekilde ve çim arasında mantıksız boşluklar olmadan döşendiğinin kontrol edilmesini içerir.
Çim ekimi
Temelde ilkbahardan sonbahara kadar bir çim ekebilirsiniz. Uzman önce eski bitki örtüsünü kaldırarak, tesviye ve gübreleme yaparak toprağı hazırlar, ardından ekim arabaları yardımıyla tohumu eker. Tohum daha sonra tırmıklarla toprağa nazikçe katılır ve ardından iki yönden iyice yuvarlanır. Daha sonra çim, büyük damlaların tohumu yıkamaması için bir püskürtücü ile iyice püskürtülür. Dikimden sonraki ilk ay toprak nemli tutulmalıdır. İlk iki hafta günde 1 ila 2 kez ve ardından iki haftada bir iki günde bir sulanmalıdır. Çim 7 cm yüksekliğe kadar büyüdüğünde, biçmek gerekir, ancak sadece maks. 2,5 cm. Çim ilk 4 defa daha kısa kesilmemelidir. Yeni çim, ekimden 3 ay sonra kullanılabilir.
Suni çim montajı
Belirli marka suni çim kurulumunu tercih ederseniz, suni çim kurulum uzmanlarımızdan da yardım alabilirsiniz. İlk adım, çimlerinizin alanını ölçmek ve ardından mevcut yüzeyi kaldırmaktır. Küçük bir çim ise, bu görev manuel olarak yapılabilir. Daha geniş alanlar için bir çim biçme makinesi kullanmak en iyisidir. Doğal bir görünüm elde etmek için suni çimlerinizi dikkatlice evinize doğru açacaktır. Son olarak, fazla çimi çıkarır ve suni çimin kurulumunu tamamlamak için tüm çimi temizler.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için