Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Listă de prețuri
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Çim biçme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Çim Biçme, Çim

Çim Biçme, Çim kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.
Ayrıca bakınız Çim Biçme, Çim fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sağlayıcılar

En iyi sağlayıcılar: Çim Biçme, Çim

Hangi çim biçme hizmetlerini sipariş edebilirim?

Düzenli çim biçme
Kaliteli bir çim elde etmek için haftalık veya iki haftalık çim bakımı idealdir. Çim biçme, yetiştirme mevsimi boyunca ilkbahardan sonbahara, Nisan / Mayıs'tan Ekim'e kadar hava durumuna bağlı olarak düzenli olarak yapılmalıdır. Normal bir çim için en uygun biçme sıklığı genellikle haftada bir, süs çimleri haftada iki kezdir. Çimleri düzenli olarak biçmezseniz, kalitesi bozulur ve ardından biçme işlemi daha zor ve uzun sürer. Biçilmiş, bakılmamış bir çim de zararlıları ve böcekleri çeker, bu nedenle önerilen yükseklikte tutun. Hizmetlerimiz arasında uzunluğunun 1 / 3'ünü geçmeyen düzenli biçme, yabani otların ve çim kalıntılarının uzaklaştırılması, çim kenarlarının işlenmesi yer almaktadır. Organik çim kalıntılarını malç olarak veya kompost olarak kullanabilirsiniz. Çim gerektiriyorsa, ölü parçaları çıkarmak için çim dikeyleştirme, havalandırma ve budama hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kompostun oluştuğu bahçe atıklarının uzaklaştırılması için hizmet vermekteyiz. Alternatif olarak, sizin için bir kompost tesisi kurabiliriz.
Tek kullanımlık çim biçme
Tek seferlik çim biçme konusunda size yardımcı olacak birini bulmak - periyodik biçme için bir kişi bulmaktan daha zordur ve bu tür biçme işlemleri genellikle daha pahalıdır. Size makul bir fiyata kaliteli hizmet sağlayacak birini bulmanıza yardımcı olacağız. Vaktiniz yoksa yukarıdaki çalışmaları Wilio üzerinden sipariş edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla size en yakın çim biçme hizmetini rezerve etmelisiniz?
Çimleri biçecek aletlere ve zamana sahip değilseniz veya zamanınız ya da sabrınız yoksa, Wilio servisi ile yakınınızda güvenilir çim biçmeyi garanti edebilirsiniz. Bu görevi uzmanlarımıza bırakırsanız çaba sarf etmeden daha sağlıklı toprağa ve daha yeşil bir çime sahip olursunuz. Çalışanlarımız her türlü alet ve bahçe ekipmanını bildikleri için işi sizden daha verimli ve hızlı bir şekilde yapabilirler. Profesyoneller çimleri ideal yüksekliğe kadar biçerler ve böylece sağlıklı büyümesini sağlarlar. Ailenize ve arkadaşlarınıza gösterebileceğiniz optimum çim yoğunluğunu ve daha iyi görünümünü elde etmek için Wilio bahçıvanlarımızın uzmanlığını kullanın! Yapmanız gereken tek şey web sitemizden bir talepte bulunmak, ne tür bir çim biçmek istediğinizi, bize ne zaman ve nerede ihtiyacınız olduğunu (biçme zamanı ve yeri) belirtmektir. Biçilecek bir alanın ne kadar büyük olduğunu belirtebilir ve yerel bahçıvanlardan teklifleri bekleyebilirsiniz.
Profesyoneller için çim biçme hizmetinin, kendim yapmaya kıyasla faydaları nelerdir?
Çimlerin biçilmesi, doğru beceri ve bilgilerin doğru ve zamanında yapılmasını gerektiren çok zaman alan bir iştir. Bu, aletlerin veya bahçe ekipmanlarının yanlış kullanımından kaynaklanabilecek karmaşayı ve olası yaralanmaları önleyecektir. Ek olarak, normal bir çim biçme makinesi kiralarsanız, çim bakımı her zaman çalışma saatleriniz sırasında veya siz evde olmadığınızda sağlanır.
Çimleri ne zaman ve kaç kez biçmeliyim?
Çim düzenli olarak ve kademeli olarak - her zaman çim uzunluğunun maksimum 1 / 3'ü kadar biçilmelidir, aksi takdirde durumunu kötüleştirme riskiniz vardır. Çim biçme yüksekliği, evde ne tür çimlere sahip olduğunuza bağlıdır. Çoğunlukla evlerin yakınında oluşan çimleri biçmek için uygun yükseklik 3 - 5 cm'dir. 3 cm'nin altında biçmek çime zarar verir.
Wilio aracılığıyla çimleri biçmek için kendi aletlerimi / bahçe ekipmanımı sağlamam gerekiyor mu?
Evde bahçe ve biçme aletleriniz varsa yapabilirsiniz. Çim biçme hizmeti, bir çim biçme makinesi, bir çim tırmığı, çim makası ve ayrıca kesilen çimleri çıkarmak için bir biçme makinesi gerektirir. Büyük bir bahçeyi biçmek ve işinizi hızlandırmak için tahrikli ve toplama sepetli bir benzinli çim biçme makinesine ihtiyacınız vardır.
Çimleri biçmek genellikle ne kadar sürer?
Çimlerinizin boyutuna ve ayrıca mevcut bahçe ekipmanına bağlıdır. Daha küçük bir çim alana (200 m2'ye kadar) sahip çim biçme hizmeti, kalifiye bir bahçıvan tarafından yapılırsa ortalama bir saatten az sürer. Daha büyük bahçe alanları için bu birkaç saat sürebilir. Bahçe traktörleri kullanıldığında biçme süresi kısalacaktır. Bu zaman tahminleri, kaldırımlar, çiçek tarhları ve diğer gerekli çim bakım hizmetleri etrafındaki çim kenarlarının değiştirilmesini içermez.
Wilio ayrıca çim biçme makinemin onarımına yardımcı olabilir mi?
Çim biçme makineniz çim biçme sırasında aniden güç kaybederse veya başka bir teknik sorun olursa, bir biçme makinesi uzmanına kontrol ve onarımını yaptırın. Hizmetlerimizden biri de servis, onarım, yedek parça değişimi ve biçme makinesinin bağlanmasıdır.
Wilio aracılığıyla başka hangi çim bakım hizmetlerini rezerve edebilirim?
Çimlerin düzenli olarak biçilmesi esastır, ancak güzel görünümünü elde etmek için yeterli değildir. Çimleri biçmeye ek olarak, aynı zamanda, doğru gübre seçimi ve gübreleme, sulama, dikeyleştirme, çıplak yerlere ekim, yabani otların yok edilmesi, istenmeyen dikotiledon bitkiler, mantar hastalıkları ve mantarlar. Yeni bir çim, çim halı kurmanız gerekirse, sizin için yapacak bir uzman bulacağız.
Çim biçme hizmetleri neler içerir?
Çim biçme hizmetlerimizin amacı, çimlerinizi doğru yükseklikte tutmak ve çimlerinizin güzel, yeşil, taze ve mükemmel görünmesini sağlamaktır. İlkbahardan sonbahara kadar tek seferlik biçme veya haftalık düzenli biçme için bize rezervasyon yaptırabilirsiniz. Doğru aletler ve deneyim sayesinde, çim biçme uzmanlarımız bunu daha kısa sürede ve daha iyi kalitede yapabilirler.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için